ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Δωρεάν
μεταφορικά σε όλη την Ελλάδα για παραγγελίες
άνω των 40 €
Συμβεβλημένοι
πάροχοι
ΕΟΠΥΥ

Νοσοκομειακό κρεβάτι ηλεκτρικό Arminia III

Κατασκευαστής: Burmeier
Κωδικός Προϊόντος: Product 0942
Διαθεσιμότητα: Μη διαθέσιμο
Τιμή: 1.600,00 € 1.250,00 €
Ποσότητα:     - Ή -   Επιθυμητό
Σύγκριση

Burmeier LogoΗλεκτροκίνητη πολύσπαστη κλίνη Γερμανικής κατασκευής (BURMEIER), με μεταλλικό σκελετό επενδυμένο με ξύλο.

Παρέχει: ρύθμιση 3 σημείων (ερεισίνωτο κεφαλής, ανύψωση στα πόδια από το ισχύο και σπάσιμο στα γόνατα) ταυτόχρονα ή χωριστά, ανύψωση της επιφάνειας κατάκλισης καθ' ύψος παράλληλα από το έδαφος έως 80 εκ. δυνατότητα κλίσης Anti-Trendelenburg, κάγκελα ασφαλείας ρυθμιζόμενα και συρόμενα καθ' ύψος, αναρτήρα έλξης και ρόδες.
Όλες οι ρυθμίσεις γίνονται με χειριστήριο.

Διαστάσεις στρώματος: 90 Χ 200
Εξωτερικές διαστάσεις: 101 Χ 220
Μέγιστο φορτίο: 185kg
Μέγιστο βάρος χρήστη: 145kg
Βάρος κρεβατιού: 116kg

Κινήσεις κρεβατιού

Ηλεκτρική ανύψωση πλάτης Ηλεκτρική ανύψωση γονάτων Ανύψωση ποδιών Ηλεκτρική ρύθμιση ύψους κρεβατιού Ηλεκτρική κλίση Anti-Trendelenburg

Φωτογραφίες (πατήστε για μεγέθυνση)

Πατήστε εδώ για να δείτε τι παρέχει ο ΕΟΠΥΥ για αγορά νοσοκομειακής κλίνης

Νοσοκομειακά κρεβάτια
Τύπος κρεβατιού Ηλεκτρικό
Σημεία ανάκλισης Πολύσπαστο
Πλήρες κρεβάτι Ναι
Υλικό κατασκευής Ξύλινο
Ρυθμιζόμενο ύψος Ναι

Γράψτε μια αξιολόγηση

Ονοματεπώνυμο:

Η Αξιολόγηση σας: Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Επειδή αυτό που ζούμε είναι πρωτόγνωρο, έχουμε την υποχρέωση να προστατέψουμε τους φίλους μας, τους συνεργάτες μας, τους πελάτες μας και γενικά τους συνανθρώπους μας.

Τράπεζα Πειραιώς  Verified by Visa  MasterCard SecureCode  Visa  MasterCard  Maestro  MasterPass

© Copyright 2013-2018, ΦΟΥΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ, Αγ. Δημητρίου 1, Πετρούπολη, 13231, Τηλ.: 210 5025665